piątek, 16 listopada 2012

Wyniki rozdania !

Witajcie 

Na początku chciałabym wam bardzo podziękować, każdemu z osobna że zechcieliście zawalczyć w konkursie. Dziękuję za każdą odpowiedź, już kilka z nich wzięłam sobie do serca i możecie zobaczyć kilka zmian na blogu.
To co teraz napiszę może się wydać chamskie z mojej strony, no ale ok, powiedzmy że w tej chwili jestem chamówą :) Co niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a kilka razy przypominałam, prosiłam, jednak na nic się to zdało. Sprawdziłam wszystko i wszystkich sumiennie, wraz z wiekiem i innymi mankamentami. Przykre jest myślenie że my którzy organizujemy takie rozdania/konkursy jesteśmy naiwni. Otóż nie, i taki mały apel ode mnie - nie róbcie tego, nie oczekujcie że jeżeli nie dajecie nic od siebie to dostaniecie złote góry.

Pewnie nie możecie się doczekać werdyktu? O tym za chwilkę, jeszcze troszkę statystyk.
Jakość zdjęć - tragedia, a pogoda, szkoda gadać.

Zgłoszeń było w sumie 41 w tym:
25 zgłoszeń pełnych oraz 16 zgłoszeń które nie spełniło warunków
Do machiny powędrowało 63 losy.
Mamy świetną zabawę :) Przystępujemy do losowania

I los szczęściary, a Dawida przekąska do buzi.
Tak jak wspominałam wczoraj, obawiałam się tego że Dawid będzie chciał los zjeść. Rzuciłam aparatem (dobrze że na koc) i zabrałam go czym prędzej. Szczęściarą która zgarnia zestaw kosmetyków i próbek jest: 
Los numer 3 okazał się Twoim szczęśliwym.  Przepraszamy z Dawidem za mokrą karteczkę :).

Czekam na Twoje dane 3 dni, jeżeli ich nie dostanę losuję kolejną osobę. Prosiłabym o pochwalenie się wygraną na swoim blogu i zrecenzowanie 2 produktów z paczki. Będzie mi niezmiernie miło.
Dane wyślij na mój e-mail mylamoja3004@o2.pl wpisując w tytule wiadomości "zwycięzca rozdania"
Dziękuję wszystkim serdecznie za udział i zapraszam na mini rozdanie (pasek boczny baner przekierowujący) które trwa do końca tego miesiąca.

Pozdrawiam :* Magdalena

Ps. Mam nadzieję na szybki przypływ gotówki przed świętami, i wielkie plany na zorganizowanie rozdania z paletką Sleek'a. Oby się udało, życzę tego sobie i przede wszystkim wam.

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Odpowiem na niego pod postem na moim blogu.
Nie życzę sobie autopromocji "Zapraszam" czy "Obserwujemy?".