wtorek, 5 lutego 2013

Zwycięzcą jesteś Ty?! Wyniki rozdania z paletką Technic Metalix :)

Witajcie

Ten post miał pojawić się w południe. Wtedy kiedy ja odbierałam mojego męża i byłam i nadal jestem przeszczęśliwa, chciałam uszczęśliwić jedną z Was. Niestety automatyczne publikowanie mnie zawiodło i jestem zmuszona zmieniać początek posta. Właśnie oglądamy razem filmy, a mój synek ma uśmiech od ucha do ucha :) Zdjęcie pod pałacem kultury także zaliczone haha :D

Chciałabym Was wszystkich przeprosić za późniejsze niż było w planach publikowanie wyników.
Zgłoszeń było dużo, i jestem mile zaskoczona. Mam tylko wielką nadzieję że po zakończeniu rozdania liczba obserwatorów nie zacznie się zmniejszać i nie pouciekacie nie wiadomo gdzie.
Kolejne rozdanie na pewno będzie, w czasie mi obecnie nieznanym. Postaram się wtedy aby nagroda/dy były mega wypasione a Wasze buzie od ucha do ucha rozweselone :)

Nie przedłużając już, maszyna losująca ruszyła i nagroda wędruje do: 

Gratuluję Ci serdecznie i proszę Cię o kontakt pod moim adresem e-mail : 
mylamoja3004@o2.pl

Masz czas do piątku, w wypadku jeżeli laureat się nie zgłosi ponawiam losowanie. 

Wszystkim bardzo dziękuję za udział w rozdaniu i zapraszam do kolejnych. I nie smućcie się że po raz enty Wam się nie udało, bo przyjdzie taki dzień kiedy i do Ciebie uśmiechnie się promyk szczęścia.

Pozdrawiam :* Magdalena

15 komentarzy:

  1. Udanego wieczorku we 3:D
    buzi!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. :DDD o kurcze, naotwierałam 100 blogów w kartach i te wyniki tak mi się wyświetliły, że bez zdjęcia ;p Dopiero po komentarzach dziewczyn domyśliłam się, że o mnie chodzi :D Ależ jestem szczęśliwa- sponsorem mojego dobrego nastroju dziś jesteś Ty Kochana :) Już do Ciebie piszę.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Odpowiem na niego pod postem na moim blogu.
Nie życzę sobie autopromocji "Zapraszam" czy "Obserwujemy?".