niedziela, 2 grudnia 2012

Wymiana z Paulą & swatche

Witajcie

Dzisiejszego dnia miałam dodać luźny post z moim dosyć sporym dnem. W zeszłym miesiącu zdenkowanych na blogu nie było, z racji przylotu do Polski i otwarciu znacznej ilości nowych kosmetyków.
Robiłam dzisiaj zdjęcia aby móc wyrzucić tą stertę opakowań, a tu psikus ... Akumulatorki w aparacie się rozładowały, i póki się posiliły prądem, światło za oknem poszło w siną dal.

Denka dziś nie będzie. Postaram się pokazać je najwcześniej na ile to będzie możliwe, a teraz zapraszam do obejrzenia małej wymianki.
Wymiana ta dokonała się pomiędzy mną a moją "przyszywaną?" kuzynką Paulą. Pewnego dnia zgadałyśmy się, że może coś nam nie pasuje w naszych zbiorach i się wymienimy. I tak też się stało. 
O to co znalazło się w moim posiadaniu :


Lirene Intensive Cover - fluid intensywnie kryjący 707 beżowy
Cień bez nazwy żółty? złoty? 
Bell Cameleon cień do powiek
Wibo terra cotta cienie do powiek

Poszczególne cienie & swatche

Powiem szczerze że są to moje pierwsze cienie z wibo i ... hmmm nie wiem czy kupię więcej. Tak w ogóle nie wiem, po co mi więcej cieni. Kiedy ja zużyję zalegające??? (stuka się w czoło hyhy)
Czasami bycie kobietą, i te moje myślenie "bo się pewnie przyda" mnie dobija.
Złotek jest taki sobie, traci na kolorze a cienie z wibo jak na paluszkach ładnie to na powiece tak sobie. Srebrny czy tam szary (mi tam wszystko jedno) jest ok, dwa pozostałe bledną. Spróbuje na mokro. 

Kochani chciałam was poinformować że rozdanie 3jki kosmetyków zostało odwołane. Ilość osób nie była wystarczająca (regulamin) aby owe rozdanie mogło zostać rozstrzygnięte. 

Pozdrawiam :* Magdalena

 
Zapraszam do niecierpka :) Smakołyki rozdaje KLIK

6 komentarzy:

 1. Cienie z Bell zwykle są dobrej jakości:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie używałam :) Jak nadarzy się chęć i okazja, to zobaczę co tam potrafi ten cień

   Usuń
 2. Skusiłam się kiedyś na cienie Wibo TerraCotta i dostały mi się wyschnięte, zero pigmentu. Twoje widzę zdecydowanie lepszej jakości:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to nie ciekawe doświadczenie miałaś :D

   Usuń
 3. Mam sporą paletkę cieni, więc jakoś mnie nie kusi dokupywanie nowych. Gorzej z wszelkimi pachnidełkami. Jak mnie zapach urzeknie, to muszę mieć, nawet jeśli już z półki spadają :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam 3 paletki cieni, i jakieś pojedyncze też, ale nadal kusi mieć więcej :D

   Usuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Odpowiem na niego pod postem na moim blogu.
Nie życzę sobie autopromocji "Zapraszam" czy "Obserwujemy?".